Dofinansowania

1. Finansowanie z banku
Oferta kredytu na instalację fotowoltaiczną z banku.

2. Leasing:
Ofertę leasingu na instalację fotowoltaiczne dla firm

3. Dotacje :

Przedstawiamy dostępne na rynku dotacje na zakup i montaż instalacji PV.

 

Program – czyste powietrze

„Czyste Powietrze” to program, który ma na celu poprawę efektywności energetycznej i zmniejszenie emisji pyłów oraz innych zanieczyszczeń do atmosfery z istniejących jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Wnioski należy składać w wojewódzkim funduszu ochrony środowiska i gospodarki wodnej (WFOŚiGW), właściwym terytorialnie dla miejsca położenia nieruchomości objętej wnioskiem o dofinansowanie w terminie od 19 września 2018 r. od godz. 8.00 do 30 czerwca 2027 r. do godz. 24.00.

Ważne informacje dotyczące programu

-koszty mikroinstalacji fotowoltaicznej i kolektorów słonecznych mogą zostać dofinansowane w 100% wyłącznie w formie pożyczki w ramach pozostałych kosztów kwalifikowanych;
-maksymalny okres finansowania pożyczką/kredytem: 15 lat;
-oprocentowanie pożyczki/kredytu wynosi nie więcej niż WIBOR 3M + 70 pkt bazowych i nie mniej niż 2% rocznie.

Nabór wniosków w trakcie, wszystkie ważne informacje znajdują się na stronie nfosigw.gov.pl.
http://www.nfosigw.gov.pl/czyste-powietrze/

Program – Mój Prąd

23 lipca 2019 roku premier Morawiecki zapowiedział program dofinansowań Mój Prąd, w ramach którego właściciel każdej nowej instalacji fotowoltaicznej może liczyć na dotację bezzwrotną w kwocie 5000 PLN.

Najważniejsze założenia programu:
5000 PLN bezzwrotnej dotacji dla postawionej instalacji
• Tylko dla osób fizycznych
• Całkowity budżet 1 miliarda PLN, czyli skorzysta jakieś 200 000 rodzin.
• Maksymalna wielkość instalacji wynosi 10 kWp
• Organ zarządzający – Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Trwa II nabór wniosków
od 13 stycznia 2020 roku
do 18 grudnia 2020 roku
lub do wyczerpania alokacji środków.
https://mojprad.gov.pl/

Proponujemy Państwu kompleksową ofertę począwszy od doboru sprzętu po montaż, pomiary  i  pomoc w podłączeniu instalacji fotowoltaicznej. 

Projektujemy, realizujemy i montujemy instalację na dachu oraz na gruncie. Całą procedurę przyłączenia instalacji do sieci wykonują najlepsi specjaliści z kilkuletnim doświadczeniem w branży OZE.

Jako jedna z nielicznych firm  na rynku polskim dostarczamy wyłącznie najwyższej jakości rozwiązania renomowanych z  Polski i z zagranicy. Posiadamy długi okres gwarancji na moduły fotowoltaiczne jak również na inwertery. Montowaną dla klienta instalację obejmujemy ubezpieczeniem. Dzięki temu zyskujecie Państwo gwarancje bezproblemowego i bezpiecznego użytkowania instalacji przez następnych 25 lat.

Wybierając Max United  możecie być Państwo pewni szybkiego zwrotu z inwestycji przy minimalnym udziale ryzyka. Doradzając pomagamy klientowi przy wypełnianiu i składaniu wniosków o dofinansowanie z Unii Europejskiej oraz programów rządowych. W ofercie mamy także możliwość inne formy finansowania inwestycji. Są to: korzystne pożyczki bankowe i  leasing.

Spread the love